W piątek 18 marca witaliśmy wiosnę w naszej szkole.

Od samego rana uczniowie w swoich klasach pod opieką wychowawców wykonywali klasowe Marzanny, które były potem zgłoszone do ogólnoszkolnego konkursu. Po godzinie 9-tej w sali gimnastycznej odbył się Festiwal Talentów w którym uczestniczyli indywidualnie lub zespołowo uczniowie klas I-VI. W programach wykonawców znalazły się piosenki, wiersze, tańce, gra na instrumentach oraz pokazy sportowe. Jury konkursowe miało nie lada ciężki orzech do zgryzienia, gdyż wystąpiło wielu uczniów i wszyscy prezentowali wysoki poziom. Odbyły się też konkursy klasowe: na najładniejszą Marzannę (głosowali wszyscy uczniowie); na oryginalne przebranie klasowe; na klasową piosenkę śpiewaną przez całą klasę. Wszyscy w tym dniu wesoło się bawili.

Fotografie i tekst: Tomasz Nogaj

Joomla Extensions