NAJLEPSZE WYNIKI INDYWIDUALNE
W KONKURENCJACH LA
(na stadionie otwartym)
(do 5 najlepszych rezultatów w historii szkoły)
60 m DZ [s]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Boral Karolina |
VI |
9,28 |
2009 |
Zug Natalia |
VI |
9,37 |
2009 |
Krawczyk Natalia |
VI |
9, 43 |
200 8 |
Zug Natalia |
V |
9, 46 |
200 8 |
Szczerkowska Katarzyna |
VI |
9,66 |
2004 |
60 m CH [s]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Będkowski Mateusz |
VI |
8,27 |
2004 |
Sobol Maciej |
VI |
8,79 |
2003 |
Sobol Szymon |
VI |
8, 83 |
200 9 |
Będkowski Mateusz |
V |
8,93 |
2003 |
Sobol Maciej |
VI |
8,96 |
2003 |
Urbanik Marcin |
VI |
8,96 |
2003 |
600 m DZ [min.s]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Szczerkowska Katarzyna |
VI |
2.14,90 |
2004 |
Kmiecik Patrycja |
V |
2.16,85 |
2005 |
Borowiecka Karolina |
VI |
2.18,28 |
2005 |
Hatala Karolina |
VI |
2.18,58 |
2009 |
Stala Katarzyna |
VI |
2.20,10 |
2004 |
600 m CH [min.s]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Służalec Marcin |
IV |
2.14,99 |
2013 |
Jasiński Mateusz |
IV |
2.16,44 |
2013 |
Sz ota Jakub |
IV |
2.26,03 |
2012 |
Piotrowicz Dawid |
IV |
2.30,05 |
2012 |
Makowiejczuk Michał |
IV |
2.34,47 |
2012 |
1000 m CH [min.s]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Stala Jacek |
VI |
3.35,87 |
2005 |
Musialik Wiktor |
VI |
3.36, 09 |
20 16 |
Będkowski Mateusz |
VI |
3.36,10 |
2004 |
Korbel Kamil |
VI |
3.37,10 |
2004 |
Sobol Szymon |
VI |
3.38,20 |
2009 |
SKOK W DAL DZ [m]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Kasprzyk Anna |
VI |
3,92 |
2004 |
Zug Natalia |
V |
3, 86 |
200 9 |
Hatala Karolina |
V |
3, 80 |
200 9 |
Szulc Kamila |
V |
3,73 |
2005 |
Borowiecka Karolina |
VI |
3,72 |
2005 |
SKOK W DAL CH [m]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Będkowski Mateusz |
VI |
5,30 |
2004 |
Będkowski Mateusz |
V |
4,61 |
2003 |
Szwaczyk Paweł |
VI |
4,57 |
2003 |
Urbanik Marcin |
VI |
4,48 |
2003 |
Sobol Szymon |
VI |
4,4 2 |
200 9 |
Rzut Piłką Palantową CH [m]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Szwaczyk Paweł |
VI |
59,0 |
2003 |
Tyrna Adrian |
VI |
55,0 |
2013 |
Będkowski Mateusz |
VI |
53,5 |
2004 |
Szwaczyk Paweł |
VI |
53,0 |
2003 |
Adamski Jakub |
VI |
52,5 |
2005 |
Rybak Jakub |
VI |
52,5 |
2005 |
Rzut Piłką Palantową DZ [m]
Nazwisko i imię |
KLASA |
WYNIK |
ROK |
Baldowska Marta |
VI |
32,5 |
2004 |
Borowiecka Justyna |
VI |
32 |
2005 |
Wróblewska Magdalena |
VI |
29,5 |
2005 |
Tatara Martyna |
VI |
29 |
2008 |
Szczerkowska Katarzyna |
VI |
28,5 |
2004 |