W tym roku ubraliśmy naszą wspólną choinkę w ozdoby wykonane samodzielnie przez uczniów. Zorganizowany przez SU konkurs na „Najpiękniejsze ozdoby choinkowe” ujawnił prawdziwe talenty w tej trudnej, ale jakże wdzięcznej konkurencji.

Każda z klas wykonywała ozdoby w swoim niepowtarzalnym stylu, więc choinka w tym roku ubrana została najpiękniej, jak tylko można. Zwycięzcami konkursu zostali:
w klasach I-III
I miejsce – klasa IIA
II miejsce – klasa IIB
III miejsce – klasa IB
wyróżnienia – klasa IA i klasa III
w klasach IV-VI
I miejsce – klasa IV
II miejsce – klasa V

16. grudnia 2015r. odbył się  zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Reprezentacja każdej klasy wykonywała własny stroik w świetlicy szkolnej. W tym roku panowała dowolność co do użytych materiałów, klasy wykazały się więc inwencją i pomysłowością oraz bogactwem stroikowych ozdób. Klasy I – III mogły jak zwykle zaprosić do pomocy jednego z rodziców. Mamy dzielnie pomagały naszym maluchom w realizacji ich pomysłów artystycznych. Wszyscy bardzo się starali wykonać jak najpiękniejszy stroik. Skupionej pracy towarzyszyły dźwięki kolęd, zapach owoców, świerkowych gałązek i cynamonu. Poczuliśmy już świąteczną atmosferę. A oto zwycięzcy konkursu:
klasy I-III
I miejsce - klasa III
II miejsce – klasa IIB
III miejsce – klasa IA
klasy IV-VI
I miejsce - klasa V
II miejsce – klasa VI
III miejsce – klasa IV

Laureaci pierwszych miejsc zostali nagrodzeni słodkimi upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców, wszyscy wyróżnieni otrzymali również dyplomy.

Tekst: Anna Kwec

Fotografie: Tomasz Nogaj